Spoločne proti ochoreniam

Spoločne proti ochoreniam

Pandémia vírusu v posledných týždňoch nám neumožnila ošetrovanie pacientov, ale na druhej strane nám dala možnosť na zdokonalenie hygienických štandardov, na ktoré sme si vždy potrpeli. Zvýšiť bezpečnosť a zdravie našich pacientov sa nám podarilo zavedením zvýšenej filtrácie vzduchu a jeho následnou sterilizáciou germicídnymi žiaričmi.

Zaviedli sme nadštandardný režim, aby ste u nás neprišli do kontaktu s potencionálne chorým človekom ani inak sa nemohli nakaziť.

Počas týchto dní, keď nám ešte hrozí ochorenie infekciou Covid 19 sa ukazuje, že okrem dodržiavania hygienických opatrení a nariadení je najdôležitejšie posilňovať svoj imunitný systém.

Je dokázané, že ochorenie ďasien alebo zápaly vzniknuté postupom zubného kazu Vašu imunitu značne oslabujú. Preto je dôležité starať sa o hygienu dutiny ústnej, či už v domácich podmienkach, ako aj absolvovaním dentálnej hygieny a ošetrením zubného kazu.

Aj preto sa vraciame k otvoreniu našej zubnej ambulancie a tešíme sa na Vašu návštevu. Objednať sa môžete cez objednávací formulár alebo telefonicky.